MOJA SESJA DYPLOMOWA
Kilka dni temu pisałam Wam o tym, że jedno z moich marzeń zostało spełnione (klik). Obroniłam się w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, tym samym uzyskując tytuł stylisty. Moim zdaniem w pracy stylisty najważniejsza jest współpraca z odpowiednim zespołem. Mnie udało się trafić na właściwych ludzi, z którymi fantastycznie się pracowało, dlatego jestem bardzo dumna z każdej tegorocznej sesji. Dzisiaj mam dla Was fotografie z sesji dyplomowej – temat „Kolory” oraz zdjęcia z pozostałych sesji zdjęciowych. Enjoy! :)

KOLORY / Photo: Emil Kołodziej, Model: Iwona Cieniawska, Style: Joanna Kieryk, Make Up: Zuzanna Hanzel, Płaszcz: Elena Ciuprina

KOLORY / Photo: Emil Kołodziej, Model: Iwona Cieniawska, Style: Joanna Kieryk, Make Up: Zuzanna Hanzel

KOLORY / Photo: Emil Kołodziej, Model: Iwona Cieniawska, Style: Joanna Kieryk, Make Up: Zuzanna Hanzel

KOLORY / Photo: Emil Kołodziej, Model: Iwona Cieniawska, Style: Joanna Kieryk, Make Up: Zuzanna Hanzel
Realizacja sesji: Artystyczna Alternatywa
10 comments
Tynka.
02/08/2015 at 14:39
to ostatnie jest moje ulubione, ale wszystkie naprawdę genialne!
Plaamkaa
03/08/2015 at 21:10
Dziękuję bardzo! :*
Śnieżka
02/08/2015 at 15:25
Jesteś rewelacyjnym przykładem, że chcieć to móc, że ciężka praca i niekończący się zapał oraz ogromne pokłady wiary w siebie potrafią wynieść nas na wyżyny :) Brawo, brawo, jestem bardzo dumna z Ciebie!! :*
Plaamkaa
03/08/2015 at 21:10
Rumienię się! Dziękuję! :*
Aneta
02/08/2015 at 18:38
Zdjęcia przedstawiają w 100% temat „kolor”. Wszystko wspaniale dobrane i nie mówię tylko o perfekcyjnym stroju a fryzurze, makijaży (brwi obłędne) , modelce i wspaniałych zdjęciach. Jedynie co mnie gryzie to buty w identycznym kolorze jak kombinezon ale każdy zawsze do czegoś sie przyczepi hiii. Serdecznie gratuluje!!!! Wspaniale, wspaniale, wspaniale!!!
Plaamkaa
03/08/2015 at 22:44
<3 !!!
Paulina z Niech Pani PA.TRZy!
02/08/2015 at 23:55
Również zachwycam się ostatnimi zdjęciami!
Ściskam mocno,
http://www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
__________________________________
+ a u mnie: SŁODKO-FORMALNY STRÓJ, czyli do biura, ale inaczej – zapraszam!
Eljot
03/08/2015 at 20:47
Wspaniałe stylizacje. Oczywiście blog dodanych do obserwowanych. Ja dopiero zaczynam, ale zachęcam do odwiedzania i komentowania.
Pozytywna czy też nie? Proszę pisać
http://eljotblog.blogspot.com/
TopLiving
05/08/2015 at 08:32
Niesamowicie piękne stylizacje! Do tego rewelacyjne zdjęcia i efekt po prostu mistrzowski!
Polenka
07/08/2015 at 11:18
Byłam na kilkudniowym kursie makijażu i bardzo polubiłam szkołę, jak i prowadzącą. Zawsze ją polecam. Gratuluję obrony i życzę kolejnych sukcesów!