Witaj na moim blogu!

Nazywam się Joanna. Mam 28 lat, 9 lat temu założyłam bloga, który 7 lat później stał się moją pracą na pełen etat i do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć!

Przez 3 lata zajmowałam się marketingiem w jednym z największych sklepów obuwniczych w Polsce. Wcześniej jednak porzuciłam studia administracji na rzecz mojej miłości – mody i tym samym ukończyłam studia Kreowania wizerunku z wynikiem celującym. Jestem dyplomowaną stylistką z kilkuletnim doświadczeniem w branży modowej (moje prace znajdziesz tutaj). Stylizuję, doradzam, prowadzę szkolenia w zakresie kreowania wizerunku, uczestniczę w eventach modowych w roli stylistki oraz konferencjach marketingowych  – w roli marketingowca, rzecz jasna (klik). Piszę artykuły o modzie (klik), wykonuję również fotografię produktową (priv).

Jestem laureatką wielu konkursów związanych z modą, m.in. Konkurs na Najlepszą Blogerkę Modową Podkarpacia, „Bój o strój” CH Bonarka Kraków, „Zostań TrendettELLEką!” Elle, „Konkurs inStylizacji” InStyle, Zostań stylistką z Akademią Wizerunku Osy.

2 lata temu zmęczona rutyną, codziennym wstawaniem o 6:30 (nie należę do rannych ptaszków), z głową pełną marzeń i planów podróżniczych, postanowiłam postawić na jedną kartę. Z dnia na dzień zrezygnowałam z ciepłego etatu na rzecz przygody (w to również do dzisiaj nie mogę uwierzyć, bo mam ogromny problem z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji i zawsze długo się do nich zbieram). Cóż… Stało się i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Dostałam skrzydeł i poleciałam w świat. W ciągu dwóch lat zwiedziłam m.in. Kubę, Meksyk, Tajlandię (mieszkałam w niej 3 miesiące), Wyspy Kanaryjskie, Wietnam, Laos, Kambodżę i… długo by wymieniać. Kocham pakować walizkę, planować wyjazdy od a do z, szukać miejsc idealnych do zdjęć, przygotowywać stylizacje na wyjazd i poznawać nowe kultury, środowisko, chłonąć smaki i zapachy. Podróże to mój sposób na życie. Kupowanie biletów lotniczych sprawia, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tworzenie dla Was przewodników po danych miejscach, zabieranie Was w najdalsze zakamarki świata to dla mnie ogromna frajda. Nie zapominam jednak o swoich internetowych początkach, dlatego mój blog to ciągle blog modowy – znajdziecie tu liczne artykuły o modzie, porady, trendy, moje stylizacje. Szeroko pojęta moda to moja ogromna pasja, w której spełniam się każdego dnia.

Jestem niepoprawną optymistką – codziennie wstaję z łóżka prawą nogą, uśmiechem na twarzy i wiarą, że wszystko pójdzie po mojej myśli! Nie chcę dorastać! :)

Rozgość się tutaj i zostań na jak długo zechcesz… :)

Jeśli masz pytania, uwagi lub wątpliwości – zachęcam do kontaktu mailowego:
kontakt@plaamkaa.pl.

Pozdrawiam,
Joanna Kieryk