Blog post

SYPIALNIA W STYLU BOHO

Sypialnia w stylu boho

Sypialnia w stylu boho stała się moim marzeniem, odkąd po raz pierwszy poleciałam na Bali. Na wyspie zobaczyłam te wszystkie pięknie zaaranżowane miejsca i przepadłam. Wiedziałam, że trochę tego wyspiarskiego boho stylu będę chciała przenieść do siebie. Całe szczęście, że sypialnia w mieszkaniu, w którym aktualnie mieszkamy, nie ma konkretnego stylu. Jest prosta, minimalistyczna i utrzymana w trzech kolorach: biel, szarość i czerń. To świetna baza do wymarzonych aranżacji. Wystarczy naprawdę niewiele elementów, by odmienić jej charakter.

W tym wypadku wystarczyły ozdobne poduszki w kolorze pudrowego różu i beżu, pudrowa narzuta, pleciony dywanik, lampion i kwiaty kojarzące się z egzotyką (które, rzecz jasna, na co dzień tam nie stoją, przesunęłam je do zdjęcia). Na co dzień nasze nocne szafki zastawione są tym, co aktualnie czytamy. Nie dajcie sobie wmówić, że na co dzień panuje taki porządek. ;)

Narzuta i poduszki ozdobne pochodzą ze sklepu Room99. To świetna marka, w której w bardzo atrakcyjnych cenach można znaleźć świetne produkty do urządzenia m.in. sypialni. Z tego sklepu mamy też inną narzutę i od dwóch lat jest w świetnym stanie. Mamy też zasłony, o które regularnie pojawia się sporo pytań na IG, gdy tylko je pokażę. Generalnie bardzo polecam sklep. :)

Dywanik – Tedi, lampion – KiK.
Grafiki w ramkach są ze sklepu Desenio.
Pościel pochodzi ze sklepu Room99.

Mam nadzieję, że sypialnia przypadła Wam do gustu. Dobrego dnia! :)

POPRZEDNI POST

NASTĘPNY POST

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.