Blog post

SZYBKI SPOSÓB NA HYBRYDY || MINIMALISTYCZNY MANICURE – INSPIRACJE

Manicure hybrydowy – szybki sposób na hybrydę

Manicure hybrydowy to jedno z moich największych ułatwień w zakresie dbania o urodę, bez którego nie wyobrażam sobie w tym momencie życia. Doskonale pamiętam pierwszy raz, gdy o nim usłyszałam. Było to jakieś 9 lat temu, gdy moja młodsza siostra szykowała się na wakacyjny wyjazd i postanowiła umówić się do stylistki paznokci na swój pierwszy manicure hybrydowy w życiu. A że siostra jest rozgarnięta, bardzo szybko pojęła, jak samodzielnie wykonać hybrydę w domu. W późniejszym czasie nauczyła i mnie tego fachu. Przez kilka lat wykonywałam manicure hybrydowy samodzielnie w domy, o czym kilkukrotnie pisałam tutaj na blogu. W tym momencie na stylizację paznokci umawiam się do Dominiki Kurasz, która jest absolutnym mistrzem w wykonywaniu dopracowanego do perfekcji, idealnego manicure hybrydowego. W dalszym ciągu jednak zdarza mi się od czasu do czasu wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie, a że lubię sobie ułatwiać życie i nie marnować czasu na zbędne czynności, znalazłam najszybszy sposób na hybrydy, o którym dzisiaj Wam napiszę. Na końcu artykułu znajdziecie również propozycje minimalistycznych stylizacji. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Szybki sposób na manicure hybrydowy

Jeśli chcecie samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy w domu, ale:

  • obawiacie się, że nie ogarniecie krok po kroku aplikacji kolejnych produktów,
  • przeraża Was czas, który musicie poświęcić na ich wykonanie, to mam dobrą wiadomość.

Na rynku jest już produkt, który ułatwi Wam wykonanie manicure hybrydowego. Mowa tu oczywiście o kolekcji lakierów Simple od NEONAIL, o których pisałam jakiś czas temu w artykule: Szybki sposób na manicure hybrydowy

Lakiery Simple od NEONAIL, czyli 3 w 1

Lakiery Simple to produkt typu 3 w 1, który zawiera w sobie bazę, lakier i top. Co za tym idzie – nie potrzebujecie kupować trzech różnych produktów, by wyczarować piękny i trwały manicure. Nie tracicie również czasu na nakładanie trzech produktów, ponieważ nakładacie tylko jeden. Czas wykonania manicure hybrydowego skraca się do 20 minut, którego potrzebujecie na przemycie płytki Cleanerem, nałożenie lakieru Simple i utwardzenie go w lampie. Tyle wystarczy. Lakiery Simple mają w swoim składzie proteiny, dzięki czemu utrzymują się na paznokciach do 14 dni. 

Zobacz: Lakiery Simple

Gdy 1,5 roku temu pisałam o lakierach Simple, wybór kolorów nie był jeszcze imponujący. Marka wprowadzała regularnie kolejne kolory na rynek. W tym momencie wybór jest ogromny, a w tym miesiącu pojawiła się nowa, minimalistyczna kolekcja What’s Your Winter Story w najmodniejszych kolorach tego sezonu.

Kolekcja lakierów What’s Your Winter Story

Kolekcja lakierów What’s Your Winter Story to 5 kolorów idealnych na zimę.

  • Frisky – lakier w koloru matchy, 
  • Delighted – w kolorze kardamonu,
  • Relaxed – inspirowany Butterfly Pea Tea,
  • Warm – w odcieniu grzańca,
  • Happy –  to gorąca czekolada z piankami.

Zobacz całą kolekcję: What’s Your Winter Story

Na moich paznokciach zagościł ciepły kolor Happy. To mój idealny kolor na zimę – pasuje do beżowych swetrów, dzianinowych spodni, wełnianych skarpet w kolorze ecru i butów Inuikki, które noszę non stop.

Minimalistyczny manicure – inspiracje

Na koniec mam obiecane minimalistyczne stylizacje, które mogą posłużyć Wam za inspiracje do wykonania zimowego manicure. 

Minimalistyczny manicure
Minimalistyczny manicure
matcha latte nails
minimalistyczny manicure inspiracje
minimalistyczny manicure inspiracje
Artykuł powstał we współpracy z marką NEONAIL.

POPRZEDNI POST

NASTĘPNY POST

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.