NOWY CYKL NA BLOGU – STYLIZACJA

Często wysyłacie do mnie maile i wiadomości prywatne z prośbami o poradę w zakresie stylizacji. Chcecie, bym tworzyła dla Was zestawy, pomogła odnaleźć własny styl, dobierała odpowiednie ubrania, kolory, fasony, udzielała rad, odpowiadała na problematyczne pytania. Staram się jak mogę, odpisuję na każdą pojedynczą wiadomość, jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem w stanie pomóc wszystkim tak jakbyście tego ode mnie oczekiwali i tak jak ja chciałabym to zrobić, gdyż najzwyczajniej w świecie nie da się przekazać całej swojej wiedzy wirtualnie, w kilku krótkich zdaniach. Tworzenie własnego, unikalnego stylu, dopasowanego do osobowości, stylu życia i figury to długotrwały proces. 

Od dawna planowałam rozpocząć cykl postów na temat stylizacji, dobierania odpowiednich fasonów do sylwetki czy też kolorów do danego typu urody, by choć w jakimś stopniu Wam pomóc. Problem polegał na tym, iż wcześniej uważałam, że nie posiadam na tyle kompetencji, by kogokolwiek uczyć, nie czułam się pewnie w zakresie stylizacji. Dopiero teraz – po roku studiowania Kreowania Wizerunku i Stylizacji (w październiku rozpoczynam II rok), po wszystkich zaliczonych egzaminach, po odebraniu dyplomu z tytułem stylisty (z oceną celującą♥), po praktykach w sklepach (TK Maxx, KaapAhl, Esprit) i wielu sesjach zdjęciowych, w których miałam okazję uczestniczyć, wiem, że śmiało mogę umieszczać na blogu wpisy dotyczące tematu, w którym czuję się naprawdę pewnie.

Od dzisiaj regularnie będę dodawać tu posty dotyczące ogólnie pojętej stylizacji. Postaram się pisać dla Was co najmniej raz w tygodniu, natomiast jeśli czas mi na to pozwoli – dwa razy (mam na to ogromną nadzieję).  Chciałabym, byście tworzyły ze mną tę serię, zatem pytajcie o co tylko chcecie, jeśli macie problem – wspólnie go rozwiążemy, jeśli interesuje Was jakiś konkretny temat – śmiało, piszcie, zostawiajcie komentarze! :)

Okropnie się rozpisałam, dlatego dzisiaj zostawię Was z przedsmakiem tego co dla Was szykuję – moodboardami z ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ. To podział na cztery podstawowe typy urody adekwatny do pór roku, o którym dużo więcej już wkrótce! Ciekawa jestem, czy wiecie, które typy kolorystyczne reprezentujecie… :)

 

WIOSNA

wiosna1

LATO 

lato

JESIEŃ

jesień

ZIMA

zima

zdj. WeHeartIt.com

POPRZEDNI POST

NASTĘPNY POST

11 comments

 • anoniim

  18/09/2014 at 21:14

  oj plamko ty i regularnosc ;) spojrz na daty postow ten cykl tez tak bedzie regularny;)

 • ania

  18/09/2014 at 21:16

  piekne zdjecia zimowe! Asiu polecasz coś na suchą skóre niezatykajacego porow i sucha skore rąk?

 • Paulina

  18/09/2014 at 21:28

  super pomysł !!! ja to chyba jestem pani lato a moja siostra bez wątpienia pani zima :)

 • Natalia

  18/09/2014 at 21:44

  Ja chyba najbardziej pasuję do zimy; kocham czerń :) pod każdą postacią ;)

 • ANIA

  19/09/2014 at 07:09

  Ciekawy temat. Zawsze się zastanawiałam jakim typem jestem więc czekam na rozwinięcie:)

 • Paula

  19/09/2014 at 13:22

  Interesujący pomysł, pozostaje trzymać kciuki za nowy projekt i obserwować, brzmi zachęcająco :)

 • Dżoan Ann

  20/09/2014 at 22:33

  myślę, że kolorystycznie stoje pomiędzy jesienią, a zimą :) chyba nie da się tak w 100% kogoś do czegoś przypisać ;)

 • Anonim

  24/09/2014 at 16:28

  jestem 1000000% zima! ;)
  Ciemne praie czarne włosy, bardzo jasna cera, mocne, ciemne usta <królowa śniegu^.^)

 • Paula

  25/09/2014 at 15:39

  Ja się chyba mieszam między wszystkimi porami roku… :P Ale najbardziej podoba mi się lato… W wolnej chwili zapraszam też do mnie, tematyka podobna i zarazem jednak inna ;) Pozdrawiam i będę zaglądać. Zapraszam również do mnie ;)

 • Dobre Geny

  25/09/2014 at 23:13

  zapowiada się ciekawie :) ja chyba jestem miedzy latem, a jesienią :D jak myślisz Asiu?

 • Aleksandra

  12/10/2014 at 17:12

  Świetny pomysł! :)

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.